Oferta na realizację zadania publicznego pt.: 

„Pogoń w Długiem Starem ”.

W dniu 04 marca 2024r. do Urzędu Gminy w Święciechowie wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły i Rozwoju Wsi DługieStare z siedzibą 64-100 Długie Stare, ul. Leszczyńska 1/1 na realizację zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w zakresie działalności organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3.
Zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicach informacyjnych Urzędu Gminy w Święciechowie oraz na stronie internetowej www.swieciechowa.pl zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy możne zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.  

Uwagi można składać pisemnie:
– bezpośrednio w Sekretariacie Urzędu Gminy w Święciechowie

– drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– listownie na adres: 

Urząd Gminy w Święciechowie

ul. Ułańska 4

64-115 Święciechowa  

do dnia 12 marca 2024 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Ofertapdf1.47 MBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 05 marzec 2024 13:27 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego