1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu współpracy Gminy Święciechowa z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok.

2. Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 26 września 2022 roku do 03 października 2022 roku.

3. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie: pisemnej lub elektronicznej poprzez składanie uwag i opinii do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( bip.swieciechowa.pl - ogłoszenia i komunikaty).

4. Uwagi i opinie do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej: bip.swieciechowa.pl, należy zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy w Święciechowie, 64-115 Święciechowa, ul. Ułańska 4.

5. Upoważnionym pracownikiem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

 

 

 

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Projekt uchwałydoc100.00 KBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 26 wrzesień 2022 12:30 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 26 wrzesień 2022 12:32 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 26 wrzesień 2022 12:32 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego