OGŁOSZENIE

w sprawie podania do publicznej wiadomości projektu uchwały Rady Gminy Święciechowa określającej wykaz kąpielisk oraz okres trwania sezonu kąpielowego na terenie Gminy Święciechowa w 2022 roku.

  1. Podaje się do publicznej wiadomości projekt uchwały określający wykaz kąpielisk oraz okres trwania sezonu kąpielowego na terenie Gminy Święciechowa w 2022 roku.

  2. Uwagi i propozycje zmian dotyczące projektu uchwały można zgłaszać w formie pisemnej na adres urzędu: Urząd Gminy w Święciechowie, ul. Ułańska 4, 64-115 Święciechowa lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 21 dni, licząc od dnia publikacji ogłoszenia to jest do dnia 16 lutego 2022 roku.

  3. Projekt uchwały został wywieszony na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy oraz opublikowany na stronie internetowej BIP Gminy Święciechowa.

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Projekt Uchwałypdf253.65 KBSandra Sztor
Zarządzeniepdf250.34 KBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
czwartek, 27 styczeń 2022 13:18 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony. czwartek, 27 styczeń 2022 13:19 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego