1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu współpracy Gminy Święciechowa z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok.

2. Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 5 listopada 2020 roku do 12 listopada 2020 roku.

3. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie: pisemnej lub elektronicznej poprzez składanie uwag i opinii do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego  na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( bip.swieciechowa.pl - ogłoszenia i komunikaty)

4. Uwagi i opinie do projektu aktu podlegającego konsultacji ogłoszonego na stronie internetowej: bip.swieciechowa.pl, należy zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy w Święciechowie, 64-115 Święciechowa, ul. Ułańska 4.

5. Upoważnionym pracownikiem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

 

TytułTypRozmiarDodany przez
Projekt Uchwałypdf712.07 KBSandra Sztor
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
środa, 04 listopad 2020 11:29 Sandra Sztor
Artykuł został zmieniony. środa, 04 listopad 2020 11:30 Sandra Sztor

Dziennik ustaw Monitor Polski Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego